Блог учителя Информатики Московской Марины Николаевны

Учебники


Підручник Інформатика. 9 клас Й. Ривкінд, Т. Лисенко, Л. Чернікова, В. Шакотько
[ Викачати з сервера (4.15Mb) ]
Підручник «Інформатика» для 9-го класу укладено відповідно до вимог Державного стандарту освіти та чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
В основу викладення навчального матеріалу покладені об`єктивний і алгоритмічні підходи. Для кращого сприйняття та засвоєння матеріалу підручник містить багато рисунків, таблиць, схем, зображень екрана монітора.
Для підвищення інтересу до вивчення предмета підручника,крім основного матеріалу, містить рубрики: « Для тих, хто хоче знати більше», «Це цікаво знати», «Цікаві факти з історії», «Додаткові джерела інформації», «Для тих, хто працює з Windows Vista».


Інформатика. Підручник для 10 класу. Рівень стандарту. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І.
[ Викачати з сервера (2.60Mb) ]
Повна версія підручника з усіма сторінками і розділами. Підручник містить 11 практичних робіт. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
За загальною редакцією академіка НАН України М. З. Згуровського 
 
Сходинки до інформатики 3 клас
[ Викачати з сервера (10.52Mb) ]
Підручник "Сходинки до інформатики" для З класу знайомить учнів з основними поняттями інформатики, залучає до практичної діяльності на комп'ютері, підтримує вивчення основних предметів (українська мова, англійська мова, природознавство, математика), розвиває пам'ять, просторову уяву, логічне мислення та творчі здібності.
 
Сходинки до інформатики 2 клас (2008 р.)
[ Викачати з сервера (12.50Mb) ]
Підручник ознайомлює учнів з основними поняттями інформатики, залучає до практичної роботи з комп'ютером, підтримує вивчення основних предметів, (українська мова, англійська мова, природознавство, математика), розвиває пам'ять, просторову уяву, логічне мислення й творчі здібності дітей.
 
Інформатика 5 клас
[ · Викачати видалено (38,3 Мб) ]
Підручник «Інформатика» (автор Ломаковськп та ін.)для 5 класу знаііомить учнів з операційною систеиою Windows, графічним редактором Paint, текстовим редактором WordPad, елементами алгоритмизації, залучає до практичної діяльності на комп'ютері, підтримує вивчення основних предметів (українська мова, математика, образотворче мистецтво), розвиває пам'ять, просторову уяву, логічне мислення та творчі здібності.
 
 
Інформатика 6 клас
[ · Викачати видалено (19,2 МБ) ]
Інформатика. - Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - К.:АДЕФ-Україна, 2006. - 132 с.:іл.
Підручник "Інформатика" для учнів 6-го класу продовжує знайомити з операційною системою Windows та виконавцем Черепашкою. У ньому також продовжується вивчення текстового та графічного редакторів на основі Word та CorelDraw. Підручник містить задачі, кросворди та ігри, призначені для розгляду на уроках а для домашніх завдань
Інформатика. 10 клас (рівень стандарту) Володін В.В., Володіна І.Л.
[ Викачати з сервера (6.07Mb) ]
Навчальний комплект призначений для вивчення курсу "Інформатика” в 10 класі загальноосвітніх навчальних закладів за програмою рівня стандарту.
 
Інформатика: Підручник для 9 кл. Володіна І. Л., Володін В. В.
[ Викачати з сервера (8.17Mb) ]
Це дворівневий підручник, що вирізняється оригінальною концепцією, може бути використаний у класах різного профілю та початкової підготовки учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Підручник повністю відповідає навчальній програмі для учнів 9-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
 
Інформатика 10 кл. Рівень стандарту. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.
[ Викачати з сервера (9.06Mb) ]
Підручник «Інформатика» для 10-го класу укладено відповідно до вимог Державного стандарту освіти та чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів.
Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
 
Інформатика. 9 клас Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г.
[ Викачати з сервера (5.61Mb) ]
Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок. Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.
 
 
«Основи програмування. Pascal. Перший рік навчання»
[ Викачати з сервера (678.9Kb) ]
Підручник для факультативного курсу інформатики. Завантажити програму.
 
Сходинки до інформатики 4 клас
[ Викачати з сервера (13.44Mb) ]
Підручник продовжує ознайомлення учнів з основними поняттями інформатики, елементами алгоритмізації, дає уявлення про сервіси Інтернету та мультимедійні можливості комп'ютера, підтримує вивчення основних предметів (української' та іноземної мов, математики, природознавства, музики), розвиває пам'ять, проаорову уяву, логічне мислення й творчі здібності дітей.
 
Інформатика 5 клас (Й.Я. Ривкінд та ін.)
[ · Викачати видалено (42,4 МБ) ]
В основу викладення навчального матеріалу в підручнику покладено об’єктний і алгоритмічний підходи. Об’єктний підхід полягає в тому, що у кожній темі визначені основні об’єкти, вивчення яких передбачає:
·наведення означення або опису об’єкта; 
·перелік його властивостей та їх стисла характеристика;
·опис множини можливих значень властивостей об’єкта; 
·розгляд операцій над об’єктами, які потрібно виконати, щоб змінити значення властивостей; 
·наведення класифікацій об’єктів, вивчення яких передбачено програмою, з визначенням ознак їх класифікації. 
 
Сходинки до інформатики 2 клас О.В.Коршунова (2012 р.)
[ · Викачати видалено (67,4 Мб) ]
Підручник для 2 класу загальноосвітньої школи
 
Сходинки до інформатики 2 клас І.Т.Зарецька,М.М.Корнієнко (2012р.)
[ · Викачати видалено (64,7 Мб) ] 9
Підручник для 2 класу загальноосвітньої школи
 
Сходинки до інформатики 2 клас Ломаковська Г.В., Рівкінд Й.Я (2012р.)
[ · Викачати видалено (50,4 Мб) ]
Підручник для 2 класу загальноосвітніх шкіл