Блог учителя Информатики Московской Марины Николаевны

Самоаналіз

Самоаналіз
Московської Марини Миколаївни,
спеціаліста  ІІ категорії,
вчителя  інформатики ЕБЛ
щодо стану реалізації проблемної теми

«Використання методу проектів на уроках інформатики для формування творчої   особистості учня»
(2014-2019 рік)


І. Пріоритетні напрямки та шляхи реалізації проблемної теми

  Сьогодні перед школою стоїть завдання не просто навчити учнів опановувати певний обсяг знань, а  виховати компетентну особистість, яка здатна творчо мислити і діяти упродовж всього життя.
 Серед різноманітних  педагогічних технологій, які допомагають вирішувати поставлену задачу, обираю технологію проектної діяльності. 


2. Інформація про професійний ріст

          2014 р. КЗ "ЗОІППО"ЗОР   навчання на курсах підвищення кваліфікації за фахом: «Вчителі інформатики зі спецкурсом. Програмне та апаратне забезпечення персонального комп’ютера»,
  свідоцтво про підвищення кваліфікації № 205020.

          2015р. КЗ "ЗОІППО"ЗОР, семінар "Особливості проведення тренінгів "Впровадження технології Веб 2.0 в освітній процес".
3. Практична реалізація методичних  напрацювань  

       Дистанційна підтримка уроків інформатики  шляхом використання сервісу blogger. Створено блог "Детки в сетке" На блозі для учнів: конспекти, питання, практикуми, навчальні проекти, правила безпеки в Інтернеті, учнівські роботи.

Для учнів 5-х класів:
Проект "Лого Миров"

Проект Гра "Арканоїд"
Проект "Акваріум"
Проект "Автомобілі на дорозі"
Проект "Павуки".
 2014 р. брала участь у проведенні заходів
«Місячник безпеки в ЕМАН» 


25.02.2015 року виступала перед педагогічним колективом ЕМАН на семінарі для керівників гуртків на тему: «Організація дистанційного педагогічного керівництва дослідницькою таекспериментальною діяльністю 


2014- 2015 н.р. Використання методу проектів на заняттях гуртка «Комп’ютерні технології». Підготовка роботи МАН з теми: "Практичне використання мов програмування. Використання мови програмування С++"
Автор роботи: Тарасенко Андрій , учень 7- Б класу. Фотоальбом "Програма в дії" 4. Педагогічний вплив на діяльність учнів


 2014 залучено до участі у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" - 10 учнів; відмінний результат отримали - 2 учня; "добре" - 2 учня.

2014 – 2015 підготувала до участі в МАН: Шабаршову Кристину, тема: «Проценти в нашому житті» - І місце у міському етапі;Серб Ксенія, тема: «АРМ вчителя» - І місце у міському етапі.